Inkoustové A3 multifunkce řady WG7500

Kompaktní A3 zařízení se mohou pochlubit vysokou rychlostí tisku. Za minutu dokážou vytisknout až 80 stránek a s oboustranným barevným skenováním si poradí během několika sekund. Zařízení řady WG7500 jsou ideálním řešením pro kanceláře a úřady s měsíčními objemy tisku do 5 000 stránek. Zároveň snižují časové prostoje dokonale promyšlenou konstrukcí a malým počtem výměnných částí. Minimalizují potřebu neustálé údržby, takže zaměstnanci mohou pracovní dobu využívat efektivněji. Technologie inkoustového tisku společnosti Canon a nově vyvinutá tisková hlava napomáhají plynulejšímu dodávání inkoustu, zaručují vysoce kvalitní výtisky a omezují nutnost opakovaného tisku.

  • 01Canon WG7500

Všechny modely WG7550F, WG7550 a WG7540 jsou vybaveny barevnou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 12,7 cm, což přispívá ke zvýšení produktivity díky intuitivnímu a bezproblémovému ovládání.

Praktické kancelářské řešení pro každodenní používání

Modely nové řady přispívají ke snížení celkových nákladů a jsou zároveň ohleduplné k životnímu prostředí. Hladší a plynulejší podávání snižuje na minimum riziko zaseknutí papíru a samoobslužné fungování zahrnuje také automatický přechod do úsporného režimu a automatické vypínání v souladu se světovými standardy ochrany životního prostředí.

 
  • 02Canon WG7500
  • 03Canon WG7500 - vkládání cartridgí
 


Všechny kryty zařízení jsou umístěny na přední a pravé straně, a proto lze multifunkce snadno instalovat ke stěně nebo do rohu, což přispívá k lepšímu využití prostoru v kancelářích. Multifunkce nové modelové řady WG7500 se navíc pyšní nízkou spotřebou elektrické energie - zhruba 1,25 kWh za týden, což snižuje dopad na životní prostředí a náklady na jejich činnost.

„Konkurence na trhu je trvale velmi vysoká, a proto je nesmírně důležité, aby malé podniky měly dostupné funkce velkoobjemového tisku a rychlého skenování, aniž by byly omezeny svým rozpočtem,“ vysvětluje Suhaib Hussain, vedoucí specialista marketingu produktů ve společnosti Canon Europe. „Neustále se snažíme rozšiřovat schopnosti produktivního tisku do podniků prostřednictvím multifunkcí s nízkými náklady na tisk a minimálními požadavky na údržbu, aby žádná organizace nemusela být limitována svým vybavením.“

Konektivita znamená funkčnost

Multifunkční zařízení řady WG7500 využívají různé pokročilé funkce zpracování, například automatickou detekci velikosti, kopírování dokladů nebo tisk z USB, což malým podnikům umožňuje tisknout či skenovat bez nutnosti použít počítač.

Přidaná hodnota nových multifunkcí dále spočívá ve schopnosti podporovat moderní pracovní prostředí. Flexibilním pracovníkům umožňují přístup ke kritickým funkcím tisku a skenování za běhu – mohou ovládat všechna zařízení přes PC nebo s využitím chytrých telefonů, tabletů a notebooků. Dostupná konektivita zahrnuje kromě standardního připojení přes firemní síť také možnost bezdrátového připojení k modelům WG7550F a WG7550, případně přes aplikace Canon PRINT Business, modul Canon Print Service, Apple AirPrint nebo Mopria. S rozšířenou mobilitou jde ruku v ruce také silnější zabezpečení, proto zařízení umožňují podnikům stanovovat přístupová práva, spravovat tiskárny z počítače nebo aplikovat omezení na tiskové a skenovací úlohy. Pokud jde o zpracování citlivých obchodních nebo úřední dat, nabízejí modely řady WG7500 řešení, které se vypořádá s výzvami stojícími před malými a středními podniky a organizacemi ze všech sektorů.

Nová multifunkční zařízení nabízejí také podporu více protokolů. Uživatelé tedy mohou operovat s větším množstvím formátů souborů, které mohou po skenování odeslat či uložit do různých cílů. Sem patří i sdílení kompaktních nebo prohledávatelných souborů PDF prostřednictvím e-mailů, faxů, FTP nebo SMB.

Modelová řada WG7500 bude nyní postupně uváděna na evropské trhy. V celé Evropské unii bude dostupná v druhé polovině roku 2019.


Zveřejněno: 29. 10. 2019
Aktualizováno: 30. 10. 2019
Zobrazení: 1011